SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz

Ekonomik büyümenin yanı sıra sürdürülebilir değer yaratmak için çalışıyoruz. Modern bir ekolojik sürdürülebilirlik anlayışıyla çalışır ve doğal kaynakları tasarruflu kullanmak için yenilikçi üretim teknikleri kullanmaktayız.

İlkemiz, ürün güvenliği, müşteri memnuniyeti ve en yüksek standartlarda çevreye duyarlı bir üretim ve tedarik zinciri uygulamaktır.
Bunun için tüm süreçlerimizi izliyor ve en son yeniliklere göre uyarlıyoruz, bu da ekolojik ayak izimizi mümkün olduğunca azaltmamızı sağlıyor.

Sürdürülebilirlik stratejisinin temel bileşenlerini, yani çevre koruma, sosyal kalkınma ve ekonomik büyümeyi birbirinden ödün vermeden kontrol etmek ve dengelemek için bütünsel bir yaklaşım kullanmayı amaçlıyoruz.


Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, yoksul, zengin ve orta gelirli tüm ülkeler tarafından gezegeni korurken refahı teşvik etmeye yönelik bir eylem çağrısıdır. Yoksulluğu sona erdirmenin, bir yandan iklim değişikliği ve çevre korumayla mücadele ederken, diğer yandan eğitim, sağlık, sosyal koruma ve iş fırsatları da dahil olmak üzere bir dizi sosyal ihtiyacı ele alan ve ekonomik büyümeyi inşa eden stratejilerle el ele gitmesi gerektiğinin farkındalar. Her zamankinden daha da önemlisi, hedefler COVID-19'un iyileşmesi için kritik bir çerçeve sağlıyor

SC Aksesuar olarak Birleşmiş Milletler tarafından belirlenen Sürdürülebilir Kalkınma için 17 Küresel Hedefi destekliyoruz.
Bu hedefler doğrultusunda çalışmaya kararlıyız.